Для бюджетних та комунальних установ

У своїй роботі «Гранік» сприяє максимальній економії грошей платників податків. Зокрема ми активно долучаємося до торгів на «Прозоро» та пропонуємо бюджетним організаціям роздільний збір відходів, як інструмент збереження коштів.

ОФІЦІЙНО

У компанії є всі необхідні для роботи та участі у торгах документи, зокрема: тариф від міської ради та угода із запорізьким полігоном №1 на захоронення. Також у «Граніка» є необхідна кількість сучасних сміттєвозів для роботи та укомплектований штат співробітників. 

КОМФОРТНО

У компанії «Гранік» - тільки сучасні сміттєвози, переважно “Мерседеси Еконіки”. Також ми здаємо в оренду та продаємо євроконтейнери для сміття або працюємо з контейнерами клієнтів. Крім того, у нас є сервісна служба, яка обслуговує орендовані у нашої компанії контейнери.

СВІДОМО

Для всіх наших клієнтів ми можемо запустити систему роздільного збору відходів. Завдяки цьому можна не тільки піклуватися про довкілля, а й економити кошти. Крім того, роздільний збір відповідає вимогам чинного законодавства та створить додатковий позитивний імідж вашій установі.