Вивезення твердих побутових відходів

Чому вам варто працювати з «Граніком»

«Гранік» бере оплату за конкретний обсяг вивезених відходів, у нас немає фіксованої щомісячної абонплати. Тож у вас буде цілий ряд можливостей економити на вивозі сміття в Запоріжжі: роздільний збір відходів, компостування, тарифікація вбудованих приміщень і так далі.

Також ви можете орендувати або придбати у «Граніка» пластикові та металеві євроконтейнери на 1100 літрів. За куплені контейнери клієнти не сплачують орендну плату. Водночас для орендованих контейнерів доступне безкоштовне технічне обслуговування.


Дізнавайтеся деталі щодо вивозу ТПВ у нашого відділу продажів:

097 199 97 70
066 199 97 70
073 199 97 70

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Що можна викидати у загальні контейнери:

Можна викидати малогабаритне побутове сміття — скло, ПЕТ-пляшку, органічні відходи. Загалом усе, що потрапляє до пакета зі сміттям у будинку.

Що не можна викидати у загальні контейнери:

1. Будівельні відходи — відходи ремонту та реконструкції будівель

2. Великогабаритні відходи (сміття) — меблі, побутова техніка, сантехніка.

3. Небезпечні відходи — батарейки й акумулятори, люмінесцентні лампи, термометри, автомобільні покришки та масла

4. Важке сміття: (скошена трава, вологе листя, ґрунт, пісок, щебінь та гравій, рідкі відходи, сміття зметене у дворі і т.п)

5. Сміття що горить або тліє, зокрема, недопалки та золу

Що ще ми пропонуємо нашим клієнтам:

Великогабаритні та будівельні відходи: Мешканці можуть замовити спеціальний контейнер для будівельних та великогабаритних відходів. Такий контейнер можна замовити індивідуально, або у кооперації з іншими мешканцями будинку.

Сервісна служба: Для клієнтів «Граніка» працює сервісна служба. Ремонт та обслуговування орендованих контейнерів для наших клієнтів БЕЗПЛАТНІ. Усі роботи наші майстри намагаються виконати одразу на контейнерному майданчику. У нас є обмінний фонд контейнерів. Якщо поломку неможливо полагодити на місці, ми замінимо зламний контейнер іншим.

Роздільний збір: Якщо збирати вторинну сировину — вона не потрапить до загального контейнера. Це зменшить об’єм сміття, яке вивозить «Гранік», а значить ви будете буде платити менше.